Darujletbalonom.sk

DARUJTE SVOJIM BLÍZKYM, NAJKRAJŠÍ DARČEK,

ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT ...

Balónová fiesta

Festival Balónov v Galandii 2015 - zrušený kvôli nepriznivému počasiu

V dňoch 4. - 6. Septembra 2015 organizujeme festival balónov Pri Termálnom kúpalisku GALANDIA v Galante.

Príďte sa zabaviť na termálne kúpalisko, kde okrem bazénov, tobogánov a divokej rieky, bude bohatý program pre deti aj dospelých. Je pripravené množstvo súťaží, hier, maľovanie na tvár, diskotéka, ochutnávky vín, kávy, zmrzliny a syrov. A samozrejme hromadné štarty balónov z vedľajšieho futbalového ihriska.

Na lety balónom môžete využit už zakúpené letenky alebo využit akciu za zvýhodnenú cenu 79 eur/osoba, dieťa do 12r. - 39 eur. V prípade zlého počasia, je možné letenky využit na lety počas celého roka.

1.SPS Balónová Mega Fiesta - Piešťany 2013


V dňoch 5. - 8. September 2013 sme spoluorganizovali balónovú fiestu v Piešťanoch - najväčšie podujatie tohoto druhu na Slovensku. Zišlo sa celkovo cez 35 balónov z celej Európy a naraz ich spolu letelo 26 vo vzduchu. Za 2 dni navštívilo fiestu viac ako 32 543 divákov.

Na akcii bolo vidieť okrem hromadných štartov balónov aj balóny rôznych tvarov (krava, pivový pohár či pneumatika), najväčší registrovaný balón v Slovenskej republike, jednomiestne minibalóny tzv. "skyhopper", lietadlá, vrtuľníky, motorový paragliding, motorové rogalá, parašutistov, letecké modely, prelet vládneho špeciálu, ukážky leteckej vojenskej techniky, a ukážky vojenských, policajných a záchranných zložiek.

Celá akcia sa konala pod záštitou mesta Piešťany a Trnavského samosprávneho kraja. Vďaka patrí aj generálnemu partnerovi 1.SPS, ktorá bola výhradným dodávateľom propán - butánu, plynu do balónov. 


Fiesta balonyFiesta z balonaFiesta Krava

Fiesta balony

fiesta panorama