Darujletbalonom.sk

DARUJTE SVOJIM BLÍZKYM, NAJKRAJŠÍ DARČEK,

ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT ...

Záruka kvality

Najdôležitejších 7 dôvodov prečo sa spávne rozhodnúť:

1. Naša spoločnosť má všetky potrebné povolenia
formou zmluvného vzťahu, vyžadované Dopravným úradom divízou Civilné letectvo pre vykonávanie vyhliadkových letov balónom. Tým pádom ste pri vstupe na palubu balóna plne poistený. Poistenie platí iba vtedy ak má spoločnosť platné oprávnenie leteckého dopravcu (AOC - Air Operators Certificate). Samozrejmosťou je kvalitná, pravidelne udržiavaná technika s potrebnými osvedčeniami.

2. Informácie na telefóne počas celého dňa, každý deň v týždni, dôležité info aj na FaceBook-u.

3. Jednoduché a rýchle Objednanie a Rezervácie, intuitívna prehľadná stránka so zrozumiteľnými informáciami.

4. Kompletný servis od elektronického darčekového poukazu, luxusného balenia, poukaz s vlastným menom a venovaním, cez príjemný let balónom, podľa vašich požiadaviek až po tradičný krst prvoletcov, prípitok balónovým sektom, krstný list vzduchoplavca na pamiatku a odvoz naspäť pohodlným minibusom.

5. Plnohodnotný hodinový let balónom v trvaní približne 45-60 minút podľa podmienok na pristátie s toleranciou ± 5 minút. Samozrejme vždy ak je to možné poletíte aj dlhšie o 10-20 minút ak si to budete priať a situácia to dovolí. Ak by ste náhodou leteli kratšie ako 40 minút máte nárok ihneď po pristátí požiadať pilota o opakovanie letu na ďaľší termín v dĺžke času od pristátia do celej hodiny. Príklad: ak poletíte 37 minút máte nárok na ďaľší let v trvaní minimálne 23 minút. (Toto pravidlo nieje možné uplatniť pri náhlej zmene počasia alebo neočakávaného využitia vzdušného priestoru, či nariadenia riadiaceho letovej prevádzky na príslušnom letisku, nakoľko pilot musí urýchlene pristát kvoli bezpečnosti).

6. Lietanie je náš život, a to prenášame do svojej práce, tak aby ste si let balónom užili naplno. Z každého letu za každého počasia a v akejkoľvek lokalite sa vždy snažíme vyťažiť maximum, aby ste mali tie najkrajšie výhľady, a čo najviac unikátnych zážitkov, ktoré môžete zažit iba pri lete balónom. Sme ľudia a chápeme že každý človek má individuálne požiadavky a preto pristupujeme ku každému jednotlivo, tak aby ste boli absolútne spokojný a mali záruku kvalitných a komfortných služieb.

7. Serióznosť. Nikdy sa neznížime na takú nízku podpriemernú úroveň aby sme ohovárali našu konkurenciu, my ju vnímame ako výzvu pripraviť pre vás lepšie služby. Taktiež sa nestretnete s tým že by sme sami o sebe písali aký sme jedinečný, najlepší, prosfesionáli atď, pretože ak to niekto môže povedať, tak sú to veríme, že práve naši spokojný klienti...

     Aj keď je balón najbezpečnejšie lietadlo na svete, myslite prosím na to, že pre Vašu bezpečnosť, bude v prípade nepriaznivého počasia let presunutý na najbližší voľný termín. Môže sa stať že si rezervujete viacero termínov avšak kvôli silnému a nárazovému vetru sa Váš let presunie aj keď je pekné slnečné počasie. Je to preto aby Váš let bol bezpečný a aby ste si ho užili naplno.

Pre Vašu bezpečnosť na prvom mieste a pôžitok z letu...

Piloti balónovUpozornenie:
Podľa leteckého predpisu L2, Hlava II. bod. "2.4 Právomoc veliteľa lietadla", má pilot balóna, právo rozhodnúť s konečnou platnosťou o vykonaní letu vzhľadom na meteorologickú situáciu a aktuálne využitie vzdušného priestoru SR! Prosím majte na pamäti že vždy sa jedná o vašu bezpečnosť! V prípade že nebude možné v danom termíne Váš let uskutočniť, bude presunutý na najbližší voľný termín podľa Vášho priania.

 

Akcia


Ak chcete vedieť o akciových cenách

a voľných "last moment" termínoch na let balónom

dajte LIKE alebo sa staňte priateľom stránky

darujletbalonom.sk na FaceBooku

 
Fiesta Jumbo a divaci