Darujletbalonom.sk

DARUJTE SVOJIM BLÍZKYM, NAJKRAJŠÍ DARČEK,

ZÁŽITOK NA CELÝ ŽIVOT ...

Leteli s nami

Známe osobnosti


MATEJ "SAJFA" CIFRA - letel v Topoľčanoch pri nakrúcaní stromu želaní - 2016 video tu od 30:00 minúty

MARIÁN ČEKOVSKÝ - letel z termálneho kúpaliska Galandia - 2015

MAROŠ LETEL BALÓNOM!

Neskutočný zážitok, na ktorý Maroš čakal vyše roka, ale oplatilo sa počkať... Ochotný a ústretový majiteľ firmy Daruj let balónom Bc. Martin Kupčo, profesionálny prístup celého tímu, sympatickí spolucestujúci a na dôvažok ako bonus slnečné počasie, ktoré už ani nemohlo byť lepšie... Ukážkový let ako hrom, ani sme o takom nesnívali.... Maroš prišiel dobre naladený a celá situácia mu na pocite pohody len pridala, takže na tento zážitok bude určite dlho a krásne spomínať. Ďakujeme celému kolektívu firmy Daruj let balónom a prajeme im ešte tisícky spokojných zákazníkov! Nech sa Vám darí!!!!
Maroš Bango - Spevák ,                                                           Let balónom 28.9. 2013 Senec - Dolné Janíky 

Referencie pasažierov - napísali nám 

Zdravim vás pani Kupčová, pán Kupčo,

Ďakujem za krásny zážitok letu balónom, napriek tomu, že sme si na neho 2 roky počkali (rušené lety) a už sme to chceli vzdať, nakoniec to vyšlo aj s ukážkovým počasím.

A keďže takýto okamih si treba pamätať vytvorila som zostrih toho naj a tak ma napadlo, že možno by bolo pre vás zaujímavé mať video, ktoré zároveň dokumentuje (môže aj propagovať) vašu prácu :) 

Prajem vám mnoho takýchto krásnych letov a spokojných klientov

S pozdravom

Barónka Monika zo Zelenča 🤪, let 14.7.2023 Trnava
_____________________________________________________________________________________________________________________________________

Dobry den,

prave mi prisli poukazy - chcela som sa Vam len velmi velmi velmi pekne podakovat za prenadherne prevedenie, takmer som sa rozplakala ked som ich chytila do ruky, su ovela krajsie ako v mojich predstavach, a to su “len” poukazy 🥹❤️

Je vidiet ze aj na detailoch Vam zalezi, naozaj klobuk dolu! 🙌🏼

Som uprimne dojata.

Majte taky krasny dnik, aky ste spravili aj Vy mne 🤗

So srdecnym pozdravom,

Izabela G., 18.4.2023 


Dobrý deň pán Kupčo,

poukazy boli doručené v poriadku,  chcem  Vám poďakovať za  perfektnú komunikáciu a ochotu.Verím, že aj ostatné kroky budú pokračovať v takomto duchu a čoskoro si užijeme krásny a bezpečný let.
S pozdravom, 
Mária Š.

26.1.2023


Pozdravujeme Vás z Levíc.
Dnes sme si boli vyzdvihnúť poštu od Vás. Sme nadšení, darčekové poukazy sú nádherné. Teším sa, že v piatok budem môcť tento krásny darček odovzdať majiteľke a jej manželovi, ešte viac sa teším na zážitky z letu. Ešte raz srdečná vďaka, nech sa Vám veľmi darí.
Pekný večer.
Milota K.

3.10.2022


Dobrý deň,
chcel by som sa ešteraz aj v mene mojej maminy poďakovať za včerajši úspešný let balónom a hlavne za super zážitok. Mamina ako aj ja sme boli veľmi spokojní a veľmi sa nám to celé páčilo - či už išlo o samotné prípravy k letu, samotný let, pristátie alebo následný obrad krstu.
Pán Kupčo je veľmi skúsený pilot, ktorý skutočne rozumie svojej práci a vykonáva ju profesionálne ale zároveň s veľmi priateľskym a ľudským spôsobom. Aj vďaka nemu sme zažili hore vo vzduchu veľa srandy a dozvedeli sme sa aj veľa zaujímavých informácii o balónoch.
Napriek prvotnému strachu mojej maminy (chcela zo začiatku z toho vycúvať) si to potom vo vzduchu vychutnávala. Samozrejme aj ja. 
V podstate som takýto výhľad na moje mesto nikdy nezažil a skutočne to bol super zážitok.
Ďakujem aj Vám pani Kupčová za ústretovosť a trpezlivosť pri rezervovaní termínu letu. Síce to trvalo niečo cez tri roky, pokiaľ sme leteli, ale to čakanie fakt stálo za to. Veľká vďaka aj pánovi Peťovi, ktorý sa postaral o prípravu letu ako aj o dopravu.
Ešteraz ďakujem a prajem Vám veľa ďalších úspešných letov a samozrejme vždy priaznivy vietor.

S pozdravom Peter B.

Let balónom 24.7.2019 Nitra - Svätoplukovo


Dobrý deň,

včera sme úspešne absolvovali let balónom. Týmto sa chceme ešte raz srdečne poďakovať nášmu pilotovi, ktorý bol skvelý. Oceňujeme jeho profesionálny, ale aj ľudský prístup, ktorým urobil náš let skutočne výnimočným a nezabudnuteľným. Určite si to budeme pamätať do konca života. Počasie sme mali na jednotku, vynikajúce výhľady, boli sme nadovšetko spokojní. Určite budeme odporúčať každému. Prajeme Vám, celému kolektívu veľa zdravia, síl, energie, radosti, bezoblačnú oblohu, priaznivý vietor. Skrátka, všetko naj, naj lepšie a najkrajšie. Manželia Bielešoví.

Let balónom 4.7.2019 Bytča - Turie


Dobrý deň, 

včera t.j. 4.7.2019 som absolvovala najkrajší zážitok v mojom živote a to let balónom s absolútne profesionálnym a fantastickým pilotom p.Kupčom. Napriek drobným komplikáciám s miestom odletu sa celý čas správal profesionálne a hlavne empaticky a vtipne. 

Ďakujem jemu aj celému tímu, že sprostredkuvaju ľuďom takýto zážitok a zároveň relax. 

Klobúk dole.

A teraz údaje:
Barónka Anna z Turia
4.7.2019
Výška 1500m
Ďakujem ešte raz. Anna K.

Let balónom 4.7.2019 Bytča - Turie


Dobry den,

chcela by som Vam este raz podakovat za neopisatelny zazitok. Leteli sme v sobotu a konecne vsetko sa podarilo! Pocasie, miesto startu a prijemna spolocnost. Najlepsi bol Martin. Vsetko vysvetlil a zariadil. Nadherne vyhlady a tak trocha adrenalinu hlavne pre tych, co maju fobiu z vysok. A to som ja :-) 

Dakujem velmi pekne a nech sa vam dari.

Olinka

Let balónom 29.6.2019 Vrbovce - Vankovia


Dobry den p. Kupco, chcela by som Vam este raz podakovat za nezabudnutitelny zazitok z letu. Vsetko dokonale pripravene. Budem Vas urcite len odporucat a taktiez napisem len tu najlepsiu recenziu na Vas. Prajem Vam vela dalsich uspesnych letov a taktiez pevne zdravicko 😊. Pavla D.

Let balónom 24.6.2019 Piešťany - Katlovce


Dobry vecer :) Este raz vam velmi pekne dakujem. Vsetci su nadseni a plni krasnych zazitkov. Fakt ste uzasny clovek s perfektnou povahou. Bolo to skvele. Dakujeme a prajem dobru noc.

Let balónom 25.5.2018 Madunice - Šulekovo


Čakali sme síce viac ako rok, kým nám počasie dovolilo tento let absolvovať a, žiaľ, manžel, ktorý nám poukazy venoval sa letu nedožil, ale oplatilo sa čakať.

Všetci sme si let z Katarínky do Dolných Orešian (9.5.2018) užili aj vďaka profesionálnemu prístupu vás aj druhého pána pilota, ktorého meno sa nám na Krstnom liste vzduchoplavca nepodarilo rozlúštiť. Prosím odovzdajte mu za nás naše poďakovanie.

Obaja ste boli skvelí spoločníci, milí, vtipní a ochotní odpovedať na všetky (možno pre vás naivné) otázky ohľadom letu.

Vnučka Alenka celý víkend o inom ani nerozprávala a už teraz sa domáha ďalšieho letu.

Ešte raz veľká vďaka.

Prajem vám mnoho zdravia a veľa šťastných štartov a pristátí so spokojnými zákazníkmi.

Za celú rodinu pozdravuje babka Barónka z Orešian, vlastným menom Dagmar S., Trnava.

Let balónom 9.5.2018 Katarínka - Dolné Orešany


Ahoj  Martin :) 

Ešte raz velice krástne ďakujeme za skvelý zážitok :) 

Všetci pasažieri srdečno pozdravujú a všetci prajeme kopec šťastných bezproblémových letov plných zážitkov a raja :) 

Prekráááásny zvyšok víííkendu :) 

Lenka 

Let balónom 10/2016 Klátova nová ves - Chudá Lehota


Dobrý deň ,

Chcem sa veľmi pekne poďakovať
spoločnosti "DARUJ LET BALONOM" za sprostredkovanie neopísateľného zážitku pri lete balónom štart Trenčín ostrov. Konkrétne som zakúpil let ako darček štyrom členom najbližšej rodiny k príležitosti 50. narodenín. Spočiatku mali z letu obavy, keďže nikdy predtým nič podobné nezažili, mali ranný let, doviezol som ich na miesto štartu spočiatku im počasie moc neprialo bola hmla no keď vyleteli nad hmlu ich obavy a pochybnosti z letu sa rozplynuli rovnako ako aj hmla a oni si vychutnávali vzácny ,krásny a jedinečný zážitok je veľmi pravdepodobné, že pri najbližšej príležitosti v tom budem mať zasa prsty a poletia znova.....Samozrejme veľká vďaka a pochvala patrí nepochybne aj pilotovi balónu, ktorého si nevedeli vynachváliť...teším sa na ďalšiu spoluprácu a návštevu Vištuku. S pozdravom Martin Behan.

Let balónom 1.10. 2016 - Trenčín Ostrov


Ďakujeme za úžasný, nezabudnuteľný zážitok a ďakujeme aj pilotovi Romanovi za bezpečný a krásny let. 

S pozdravomBaronesa Lilianka z Boldogu a Barónka Lucia z Boldogu

Let balónom 2016 Senec - Boldog


Dobrý večer, milí Kupčovci!

Ďakujeme za neopísateľne nádherný zážitok z uskutočneného letu balónom na trase Višňové/Čachtický hrad - Hrádok. Bolo to fantastické - od úžasného štartu spod Čachtického hradu až po excelentné pristátie v Hrádku!!!
Prajeme Vám veľa, veľa spokojných klientov!!!
rod. Kopúnová z Hrádku 

Let balónom 8.5.2016 Višňove/Čachtický hrad - HrádokDobrý deň pani Kupčová, pán Kupčo.
 

Rada by som Vám aj touto cestou poďakovala za úžasný, neopakovateľný a nezabudnuteľný zážitok z včerajšieho letu. Tak Vám pani Kupčová za ústretovosť, mailovú a telefonickú komunikáciu od samotnej objednávky letu až po jeho realizáciu a v nemalej miere Vám pán Kupčo od odovzdania poukazov, cez pilotáž balónu, krst pasažierov až po úspešný návrat na miesto štartu. Ste úžasný a zohratý tím a ja Vám v mene všetkých členov svojej rodiny, ktorí s Vami včerajší let absolvovali, z celého srdca želám stále viac spokojných zákazníkov, LEN úspešné štarty a pristátia a nech Vám Vaša práca prináša aj naďalej minimálne toľko radosti a zážitkov, koľko ste Vy nám dali počas včerajšieho letu. Takže ešte raz, ĎAKUJEME :-).. Už teraz vieme, že sme s Vami neleteli naposledy..

 

Let balónom 8.6.2016 Smolenice - Jablonica 


 

Dobrý večer prajem pani Kupčová, pán Kupčo
Chcela by som sa Vám poďakovať za sprostredkovanie prekrásneho zážitku - letu balónom. Bolo to niečo úžasné, jedinečné, perfektné, prekrásne, fantastické (a všetky superlatívy, ktoré sa dajú použiť by som najradšej použila). A to sme leteli len nad obyčajnou, pre Vás možno nezaujímavou nížinou, ale mne ste splnili sen, že si uvidím svoje rodné mesto zhora, že budem vidieť náš dom, obchody, ihriská a miesta kde som vyrástla, no proste úúúúúúúúúúúúúžasné. Pilot, pán Gura bol tiež fantastický, porozprával nám veľa zaujímavostí z lietania a tiež samotné nafukovanie balóna a príprava na let, ako aj na záver - balenie a krst bolo super. V práci som už asi 50 ľuďom opísala, aké to bolo a doporučila, že keď len trocha chcú, nech sa na Vás obrátia, že je to super zážitok a že určite to stojí ta to.
Ja už teraz viem, že to nebol posledný let, že určite príde ďalší (ďalšie ☺), možno aj skok padákom (to ešte nerobíte?).
Ešte raz ďakujem a s pozdravom
Zdenka K. s rodinkou.
P.S.: Posielam Vám pár fotečiek, ktoré sme spravili

Let balónom 8.5.2016 Šaľa - Matúškovo


 

Len by sme sa Vám (aj pilotovi p. Gura s rodinkou) chceli poďakovať za nádherné a nezabudnuteľné chvíle počas letu balónom Cabaj-Čápor - Veľké Zálužie a taktiež bola super príprava pred letom a po skončení pekná rozlúčka na pamiatku.
Ste super :-) 
S pozdravom barónka Zuzana a baróni Michal ml., Lukáš a Michal st.

 

Let balónom 30.4.2016 Cabaj Čápor - Veľké Zálužie

 


 

Dobré ráno pani Kupčová, pán Kupčo,

 

chcem sa Vám v mene celej našej rodiny, ktorá zabezpečovala let pre nášho "dedka"  veľmi pekne poďakovať za včerajší let balónom, za dobrú náladu, za príjemný a nezabudnuteľný zážitok.

 

Prajeme Vám ešte veľa šťastných letov :)

 

Orthová Simona

 

Let balónom 21.4.2016 Nitra - Babindol

 


 

Dobrý deň pani Kupčová
Chcem sa Vám aj Vášmu manželovi poďakovať  v mene mojej mládeži ktorá  včera absolvovala s Vašim manželom let. Bola  skvelá nálada, krásne počasie a hlavne  krásny zážitok. Ďakujeme  a želáme Vám ešte veľa takýchto spokojných klientov a hlavne vždy šťastný návrat dolu... Nech sa vám a aj Vašej firme darí...   Pekný deň.         Čaklošová

 

Let balónom 1.10. 2015 Brehy - Olichov


 

Dobry den,
Zdravím aj ja Barónov :)

 

Inak som sa ešte raz chcela poďakovať za všetko, ste vážne super...aj ako letci,ale aj ako osoby. Perfektná  organizácia ,krásne poukazy...a let to si musí zažiť každý sám - to sa ani nedá opísať. Odporúčam každému. Manželovi sa to veeelmi páčilo, povedal, že lepší darček nikdy nedostal a chlapci sa pýtajú, že kedy budeme zas letieť balónom :) Takže vélka spokojnosť a vééélke Ďakujeme.  

S pozdravom barónka z Nevidzian

Let balónom 7.5. 2015 Zlaté Moravce - Nevidzany


Dobrý večer pani Kupčová

Moc děkujeme celé posádce za včerejší výlet balonem , bylo to supr  , úžasný zážitek .

Moc zdravíme a třeba opět někdy na viděnou . Přejeme vám dobrý vítr , spokojené zákazníky a hlavně zdraví . Za celou rodinu

Bučková Věra  .

Let balónom 1.7.2014 Senica - RybkyDobry den,
prave mi postarka dorucila poukazy a su NADHERNE! :) Verim, ze rodicia budu namakko. 
Dakujem pekne.
S pozdravom Beata G.


Zdravím Vás p. Kupčo.
Veľmi pekne Vám ďakujeme, boli ste super pilot, ešte raz Vám prajeme veľa krásnych letov. Malo to fakt úspech.
Ďakujem, barón Miroslav z Cerovej

Let balónom 19.10.2013 Smolenice - CerováPekný deň p. Kupčo, ďakujeme za príjemný a nezabudnuteľný zážitok, určite si to ešte zopakujeme, to sa už zúčastním aj ja.
Zuzana Švárna
Nubium

Let balónom 14.10.2013 Ružomberok - MalatináDobrý deň, pán Kupčo,
ešte raz Vám obidvaja s Marošom ďakujeme za krásny zážitok a posielam Vám odkaz na album fotografií z letu, resp. na Marošovu stránku. Ešte raz prajeme veľa úspešných a šťastných letov a aj šťastných pasažierov.
S pozdravom Edita a Maroš

Let balónom 28.9. 2013 Senec - Dolné JaníkyDobrý deň.

Chcem Vám srdečne poďakovať za úžasný zážitok, ktorý som získala pri lete balónom, v nedeľu 18.8. podvečer zo Smoleníc. Bolo to fantastické a krásne a úplne super. Ani to neviem popísať. Boli ste super ako organizátori a jednoducho bola to nádhera. Veľmi pekne Vám ďakujem a želám Vám veľa, veľa úspešných letov, veľa, veľa spokojných zákazníkov a super počasie pri každom lete.

So srdečným pozdravom Maja Jačeková.

Let balónom 18.8.2013 Smolenice - KrškanyDobrý deň.

Dnes nám od Vás prišli  krsné listy a chceme sa Vám preto nielen za ne, ale aj za celý krásny let, ktorý sme s Vami absolvovali v sobotu 17. augusta 2013 poďakovať. Bol to pre nás krásny zážitok a určite si ho s Vami ešte niekedy zopakujeme.. Prajeme veľa krásnych letov a množstvo spokojných pasažierov.

I. Kostifalová s posádkou :-)

Let balónom 13.8. 2013 Trenčín - Skalka nad Váhom


 

 

Dobrý večer, v prílohe vám zasielam zopár fotiek z letu nad Nitrou 23.10.2012. Bol to super zážitok, prajeme ešte veľa šťastných letov.
S pozdravom, Bergerovci.                                                                                    

 

Let balónom 23.10.2012 Nitra - Krškany

 


 

Dobrý deň,  chceli by sme vám poďakovať za krásny let 20.10.2012. Počasie snáď ani lepšie nemohlo byť (až na tú rannú hmlu, ale aspoň boli o to krajšie pohľady zhora).

 

V prílohe pripájam pár fotiek z letu. Ak sa vám budú pozdávať, dávam týmto súhlas aj na ich prípadné umiestnenie na vašom webe.
 
Pekný deň, R. Ďurfina                                                                                        Let balónom 20.10. 2012 Sebedín – Ponická Huta (BB)

 Dobry den.

 

Nepisem Vam kvoli ziskaniu informacie,ale podakovanie za prijemny zazitok. Leteli sme s Vami dna 30.8.2009 s panom Kupcom a s druhym pilotom,ktoreho meno,bohuzial neviem. Chcem vyjadrit maximalnu spokojnost s panmi pilotmi. Odniesli sme si nielen vizualny zazitok,ale tiez prijemny pocit,ze dnes existuju aj veseli, mili a prijemni ludia,ktorych ich praca bavi. Co sa vobec necudujem:::)))))

 

Este raz pekne dakujeme. Baroni a baronesa von Janikovce, inak Holcikovci a Katka Dubajova:::))).

 

Prajeme vela peknych a stastnych letov a vela spokojnych zakaznikov. My Vas urcite odporucame dalej.

 

                      Let balónom 30.8. 2012 Veľký Biel - Janíkovce

 
Dobrý deň, 
ďakujeme za sobotnajší let balónom, veľmi sa nám páčil, máme na čo spomínať, bol to zážitok na celý život. Na pamiatku Vám posielam pár fotiek.

S pozdravom Barónka Zuzana z Novák 
                                                          Let balónom 4.8. 2012 Zemianske Kostolany – Kamenec pod Vtáčnikom (PD)Dobry den,
ako som slubil, ozvem sa vam z Dolnych Janikov,....z toho "nezabudnutelneho" miesta, kde ste minulu sobotu rano pristali. Dodavam,....na potesenie naprostej vatsiny miestnych obyvatelov i vlastnika pozemku.

 

Inak, pre ludi to bol zazitok, pre mna, ktorý 23 rokov zil medzi lietadlami a uz od malicka sledoval vsetko na nebi to bol sviatok. Rad by som to raz prezil. Mam asi 100 fotiek, ak budete mat zaujem, nejaké poslem.
Zatial som Vam do prilohy dal zaujimavost, ktoru mozete pouzit pri certifikatoch, krstoch, alebo len ako peknu dekoraciu. Historické Montgolfiery. Tento obrazok som pouzil aj ja pri vyhotoveni prezentacie o historii kozmonautiky pre hvezdaren.
Este sa Vam ozvem, pozdravujem vsetkych "vzdusnych vtakov" i tie pekné pasazierky Baronky z Dolnych Janikov. Drzim palce, lietajte co najcastejsie,...a to aj nad nami,...

Mnoho stastia a letu zdar !                                       

Štefan Méry – nadšenec letectva, ktorý prišiel na miesto pristátia...

Let balónom 4.8. 2012 Senec – Dolné janíky


 


Dobrý večer, ja som tento týždeň s vami letela a neviem si to vynachváliť, bolo úplne najlepšie. Patrí to medzi môj najkrajší zážitok v živote

 

Ďakujem, Veronika S.

 

Let balónom 27.7.2012
 
Padaj.sk
 
 

Logo Galandia - cervene 
MPRV            
zlavomat             Bayer
autoskola hilek1     econom consulting   

      Slovakia globtravel      Hero promo
Point Park Properties     core4    Aspen Eco